Skip to main content
search
0

Najlepsza prosta całoroczna fryzura… nawet nie potrzebujesz do niej plaży! Niezależnie od tego, czy Twoje włosy są długie, krótkie czy średniej długości, grube czy cienkie (lub jeszcze inne), fryzura w stylu ‘beach waves’ jest dla Ciebie idealna!

Odkryj, jak stworzyć fryzurę typu ‘plażowe fale’ minimalnym wysiłkiem i z niewielką pomocą produktów John Frieda.

Jak za pomocą prostownicy zrobić na włosach fryzurę ‘beach waves’?

Jeśli Twoje włosy są całkiem proste, możesz je ułożyć na gorąco, aby odtworzyć ten niedbały rozwichrzony look. Użycie prostownicy to świetny sposób na stworzenie efektu ‘plażowych fal’ również na krótkich włosach. Zaplatanie takich włosów w warkocz nie wchodzi w grę, więc prostownica jest idealnym rozwiązaniem (wystarczy wcześniej zabezpieczyć włosy sprayem termoochronnym!).

Istnieje wiele sposobów na użycie prostownicy, wszystko zależy od rodzaju ‘plażowych fal’, które chcesz uzyskać! Na przykład stwórz fale na kształt litery „S” – ułóż włosy w zygzak, a następnie przyłóż do nich prostownicę. Albo wypróbuj metodę ‘zakręć i pociągnij’ przez odwracanie prostownicy na włosach w kierunku od twarzy, powtarzanie tego ruchu i przesuwanie jej w dół, aż do końcówek włosów.

Po zrobieniu pożądanych ‘beach waves’ przeciągnij palcami po włosach lub przechyl głowę w dół do przodu, aby uzyskać bardziej potargany, naturalnie pofalowany wygląd.

How To Get Wavvy Hair 12

Jak uzyskać efekt ‘plażowych fal’ przez noc?

Aby stworzyć naturalne ‘beach waves’ metodą tzw. na zimno, wystarczy umyć włosy szamponem, zaaplikować odżywkę i zapleść je na noc w taki warkocz, aby odpowiadał rodzajowi fal, jakie chcesz uzyskać.

Po umyciu włosów szamponem z odżywką Volume Lift, osusz włosy ręcznikiem przed nałożeniem naszej pianki Volume Lift jej wczesaniem.
Podziel włosy na trzy partie, zapleć każdą z nich i pozostaw tak na noc. Po obudzeniu się rano, delikatnie rozpleć włosy, aby zobaczyć swoje idealnie potargane ‘plażowe fale’… to się nazywa sen dla urody!

How To Get Wavvy Hair 13

Jak uzyskać ‘beach waves’ za pomocą lokówki stożkowej?

Do stworzenia ‘plażowych fal’ w stylu glamour, zalecamy użycie lokówki stożkowej. Zacznij zakręcać włosy od połowy, owijając je wokół wałka lokówki, aby uzyskać idealny wygląd loków, odpowiedni zarówno na plażę, jak i do baru z drinkami.

Źródło: https://www.johnfrieda.com/en-uk/blog/hairstyles/how-to-get-beach-waves/