Skip to main content

TRANSFORMACJA, NA JAKĄ ZASŁUGUJĄ TWOJE WŁOSY

Problematyczne, niesforne i trudne do ułożenia włosy – znasz to? Jeśli tak, dobrze trafiłaś. John Frieda zmienia trudne włosy we włosy, obok których trudno przejść obojętnie! Ponad 30 lat doświadczenia pozwoliło nam na opracowanie unikatowych receptur idealnie dopasowanych do poszczególnych typów włosów. Mamy sposób na pożółkły blond, na niesforne, puszące się końce, czy cienkie, przyklapnięte włosy. Każdy typ włosów jest inny i zasługuje na wyjątkową pielęgnację.

Zaufaj nam i postaw na transformację – nie tylko swoich włosów, ale CAŁEJ SIEBIE, bo wiemy, jak ważną rolę odgrywają włosy w Twoim życiu.

Sheer Blonde

Blond włosy są wymagające, a my jesteśmy od tego, by te wymagania spełniać. Wiemy, czego potrzebujesz, by pożegnać zwykły, nudny blond i osiągnąć TEN BLOND, o którym marzysz.

Jaśniej, proszę!

Twoje włosy potrzebują rozjaśnienia? Sięgnij po linię Sheer Blonde Go Blonder i ciesz się blondem jaśniejszym nawet o 2 odcienie!

Zobacz produkty

Chłodniej, proszę!

Żółte tony? Mamy na to sposób! Linia Sheer Blonde Violet Crush ochłodzi odcień blond bez wysuszania włosów.

Zobacz produkty

Nawilżenie, proszę!

Niech Twój blond rozbłyśnie całym spektrum odcieni, dzięki dodatkowej dawce nawilżenia! Linia Sheer Blonde Highlight Activating świetnie sobie z tym poradzi.

Zobacz produkty

John Frieda TIP:

Nie zapomnij o regeneracji blond włosów, szczególnie rozjaśnianych. Postaw na Miraculous Recovery i zapewnij włosom odpowiednie odżywienie i wzmocnienie.

Zobacz produkty

Frizz Ease

Puszące się włosy to zmora niejednej z nas. Kręcone, cienkie, falowane – mamy rozwiązanie na puszenie się wszystkich typów włosów!

To pokręcone!

Zdefiniowane, błyszczące loki bez puszących się kosmyków. Tak, to możliwe! Frizz Ease Dream Curls ujarzmia nawet najwytrwalsze sprężynki i pozwala Ci osiągnąć fryzurę, o jakiej marzysz.

Zobacz produkty

Cienko to widzę!

Cienkie włosy, które się puszą? Nasza specjalnie opracowana formuła linii Frizz Ease Weightless Wonder zawiera technologię lekką jak piórko, która poskromi delikatne, puszące się włosy bez ich obciążania.

Zobacz produkty

Pójdzie gładko!

Zabieg keratynowego prostowania w Twoim domu tylko z linią Frizz Ease Brazilian Sleek. Poczuj tę gładkość na własnej… fryzurze.

Zobacz produkty

To cud!

Prawdziwy cud dla przesuszonych, puszących się włosów. Jeśli Twoje włosy potrzebują bogatego odżywienia, sięgnij po linię Frizz Ease Miraculous Recovery.

Zobacz produkty

John Frieda TIP

Pamiętaj, że mocno zniszczone włosy, szczególnie po zabiegach chemicznych, mogą się puszyć. Zadbaj o ich odbudowę z linią Full Repair.

Zobacz produkty

Volume Lift

Gotowa na SPEKTAKULARNĄ objętość? Podczas gdy innym odbija na widok Twoich włosów, linia Volume Lift odbija Twoje włosy u nasady.

Zobacz produkty

John Frieda TIP

Bujne blond loki zawsze robią wrażenie. Dla idealnego blondu sięgnij po Sheer Blonde.

Zobacz produkty

Brilliant Brunette

Brąz nie musi być nudny. Wydobądź z niego to, co najlepsze i osiągnij wyrazisty, wielowymiarowy brąz, który przykuwa spojrzenia.

Zobacz produkty

John Frieda TIP

Puszące się włosy psują efekt podkreślonego brązu? Frizz Ease łatwo poradzi sobie z tym problemem.

Zobacz produkty

Full Repair

Twoje włosy wiele przeszły? Podaruj im to, czego potrzebują – intensywna regeneracja z linią Full Repair wymierzona prosto w zniszczone, poddane zabiegom chemicznym i koloryzującym, włosy.

Zobacz produkty

John Frieda TIP

Nawet jeśli zrezygnowałaś z koloryzacji, możesz w bezpieczny sposób podkreślić swój kolor włosów. Postaw na Brilliant Brunette dla brązu w nowym wymiarze lub na Sheer Blonde dla idealnego blondu.

Zobacz produkty