Skip to main content
search
0

Cienkie włosy wydają się łatwe w układaniu i utrzymaniu. Jednak bez odpowiednich sposobów pielęgnacji oraz dobranych produktów mogą wyglądać na przyklapnięte i bez wyrazu. Jeśli próbowałaś wszystkiego, od ich tapirowania do używania sprayów w celu osiągnięcia objętości godnej pozazdroszczenia, ale nic to nie dawało, to trafiłaś we właściwe miejsce.

Poniżej przedstawiamy możliwe rozwiązania Twoich problemów z cienkimi, wymagającymi włosami. Więc przestań już je tapirować, tylko czytaj dalej, aby odkryć trzy proste kroki do zapewnienia długotrwałej objętości swoim włosom za pomocą naszych produktów oraz różnych sposobów.

Krok 1: Przygotuj swoje cienkie włosy

Nie lekceważ wzmacniającego działania dobrego szamponu i odżywki nadających objętość włosom. Cienkie włosy mają tendencję do szybszego przetłuszczania się, jednak nie warto stosować produktów, które pozbawiają je naturalnej warstwy lipidowej.

Z tego powodu ważne jest, aby znaleźć produkty, które nadadzą włosom odpowiednią objętość, a jednocześnie zadbają o ich nawilżenie. Umyj i nawilż swoje włosy naszymi produktami: Szamponem Volume Lift i Odżywką Volume Lift aby uzyskać większą objętość. Połączenie zastosowania tego szamponu i odżywki nie tylko pomaga o nie łagodnie zadbać, aby można je było łatwiej rozczesać, ale wpływa również na zwiększenie objętości cienkich włosów.

Jeśli chodzi o odżywkę, pamiętaj o nałożeniu produktu tylko na włosy i ich końcówki. Aplikowanie odżywki na skórę głowy i u jej nasady może prowadzić do nadmiernego przetłuszczania włosów.

Krok 2: Użyj odpowiednich produktów i sposobów suszenia włosów

Gdy masz cienkie włosy, łatwo sięgnąć po jakikolwiek produkt zwiększający ich objętość, ale najważniejsze jest, aby wybrać odpowiedni. Jeśli twoja fryzura z długich włosów szybko traci na objętości, przed suszeniem suszarką użyj naszego sprayu Root Booster na włosy lekko osuszone ręcznikiem.

Dzięki niemu, przez 48 godzin będziesz się mogła cieszyć z natychmiastowej zwiększonej objętości swoich włosów, a co więcej, będą mieć one zapewnioną termoochronę. Jeśli masz nieco krótszą fryzurę lub chcesz mieć gęste loki, polecamy stylizację za pomocą naszej Pianki Volume Lift Po prostu rozprowadź ją równomiernie na włosach lekko osuszonych ręcznikiem, przed ich suszeniem suszarką.

Jeśli zastanawiasz się, jak suszyć włosy, aby zwiększyć ich objętość, nie tylko produkty mają znaczenie. Nawet zmiana sposobu suszenia włosów suszarką może pomóc w zwiększeniu objętości u ich nasady. Jeśli chcesz mieć włosy jak z salonu fryzjerskiego, pochyl głowę w dół i wysusz włosy w tej pozycji. Kiedy twoje włosy będą już prawie suche, możesz zacząć je delikatnie układać podczas suszenia używając okrągłej szczotki z włosiem. Dzięki temu będziesz świetnie wyglądać, a loki będą idealnie podkreślone.

Krok 3: Osiągnij maksymalną objętość włosów za pomocą produktów do stylizacji

Teraz, gdy już wiesz, na czym polega pielęgnacja cienkich włosów, musisz wprowadzić ją w życie. Kluczem do sukcesu jest unikanie produktów na bazie olejków i wybieranie tylko produktów oznaczonych jako „utrwalające”, ponieważ produkty na bazie olejków powodują przetłuszczanie cienkich włosów.

Wszystkie nasze produkty do stylizacji Volume Lift są aktywowane termicznie, więc masz wybór! Jeśli chodzi o produkty do utrwalania włosów, dobrze jest znaleźć taki lakier do włosów, który sprawi, że Twoje loki dłużej zachowają swoją objętość, bez sklejania i obciążania ich zbyt dużą ilością produktu.

Jf Hair Toner 1

Niezależnie od tego, czy Twoje włosy są krótkie i delikatne, czy długie i przyklapnięte, czy też coś pomiędzy, istnieją produkty zwiększające ich objętość. Sprawdź naszą pełną gamę produktów Volume Lift, która sprawi, że Twoje włosy będą wyglądać na bardziej gęste! Sprawdź również jakie są nasze najlepsze produkty przeznaczone do włosów cienkich, i zapoznaj się z pełnym opisem naszych rekomendacji produktowych.

John Frieda Blog 2

Żródło: https://www.johnfrieda.com/en-uk/blog/hair-care/how-to-add-volume-to-fine-hair/